اول ایمنی، بعد زندگی

درباره من

پروانه ریخته گر‌ها هستم...

کارشناس ارشد و مدرس دوره‌های ایمنی و آتش نشانی.

از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه اخذ مجوزه صلاحیت ایمنی پیمانکاران و آموزش ایمنی، بهداشت و محیط زیست آغاز کرده‌ام و تا به امروز، به هزاران نفر کمک کرده‌ام تا وضعیت ایمنی و بهداشت کار را در کار و زندگی خود ارتقاء دهند.

مسائل مربوط به بهداشت، ایمنی و محیط زیست با توجه به نگرش جدید علم مدیریت در کلیه صنایع، از اهمیت بسیار بالایی در توسعه همه جانبه کشور و پیشرفت و رشد جامعه انسانی برخوردار است.

هم اکنون با پشتوانه‌ی تجربیات علمی و تجربی و با داشتن مجوز‌های لازم از مراجع ذیصلاح کشور بعنوان پیشرو در ارائه خدمات آموزشی مرتبط با HSE و اخذ مجوز صلاحیت ایمنی پیمانکاران فعالیت می‌نمایم.

باتوجه به اطلاعاتی که در اختیار شما عزیزان قرار خواهم داد می‌توانید جز هزاران نفر آموزش دیده‌ای باشید که به یک عنصر مفیدتر و با معلومات بالاتر در محیط کاری خود تبدیل شده‌اند.

بیو‌گرافی پروانه ریخته‌گرها

شاید برای شما جالب باشد که من مهندسی نرم‌افزار خوانده‌ام اما به خاطر علاقه‌ام به مهارت‌های ایمنی و آتش نشانی در این زمینه ادامه تحصیل داده‌ام، مطالعه می‌کنم، تحقیق می‌کنم، یاد می‌گیرم و آموزش می‌دهم.

حوزه‌ی اصلی علاقه و تمرکز من، ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی، حریق، ارگونومی و عوامل زیان آور روانی محیط کار است و در این زمینه تحقیق می‌کنم. تا به امروز موفق به اخذ مجوز در خصوص برگزاری کلاس‌های ایمنی و بهداشت کار در عملیات پیمانکاری ویژه کارفرمایان، ایمنی و بهداشت کار در عملیات پیمانکاری ویژه کارگران از مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و اخذ مجوز آموزش ۵4 رشته ایمنی و آتش نشانی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور شده‌ام.

من در پیج اینستاگرام به آدرس hseiranian تولید محتوای رایگان برای علاقه‌مندان به HSE می‌کنم. افتخار همکاری در مجموعه‌های آموزشی بزرگی مانند کانون انجمنهای صنفی مسئولین ایمنی استان تهران، آموزشگاه بازرگانی و… را داشتم و رسالت من در زندگی شغلی‌ام این است که به افراد کمک کنم، تا با دانشی که در حوزه‌ی ایمنی بدست می‌آورند، فردی مفیدتر، مؤثرتر و با قابلیت اطمینان بالاتر در جامعه‌ی کاری خود باشند.

روش‌های تماس با ما

با دنبال کردن پیج میتونید نمونه کارهای بیشتر و نکات آموزشی که در پست ها قرار دادیم رو ببینید.

شماره حساب‌ها

شماره کارت: ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۷۸۸۱۲۰۴

به نام: پروانه ریخته گرها

.