مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار - دوره hse

از مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاران، گواهی مربوط به دوره ایمنی و بهداشت کار در عملیات پیمانکاری ویژه کارفرمایان و دوره ایمنی و بهداشت کار در عملیات پیمانکاری ویژه کارگران می‌باشد. آزمون دوره‌های مربوطه، به صورت غیر حضوری ( آنلاین ) می‌باشد و مبنای آزمون پایان دوره جزوه‌های آموزشی ایمنی وبهداشت کار، انتشارات مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار می‌باشد.
امتحان بصورت ۲۰ سؤال تستی و زمان آزمون در ۴۵ دقیقه برگزار می‌گردد.
شرط قبولی نمره ۱۰ از ۲۰ می‌باشد.

نحوه ورود به آزمون، در اینجا بصورت گام به گام توضیح داده شده است.

گام اول:

وارد سایت mooc.done.ir می شوید.

دوره آموزشی بهداشت و ایمنی کار- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار

گام دوم:

بعد از ورود به شبکه اجتماعی آموزش محور دان، نام کاربری و رمز خود را در بخش”ورود به سامانه” با اعداد لاتین وارد می کنید (نام کاربری و رمز عبور در زمان احراز هویت الکترونیکی، در اختیار هر فرد قرار خواهد گرفت) و سپس روی دکمه” ورود به سایت” کلیک کنید

ایمنی و بهداشت محیط کار- مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار

گام سوم:

سپس وارد “میز کار” سامانه آموزشی دان می شوید. دوره های خریداری شده در صفحه میز کار شما وجود دارند. پس از انتخاب دوره مربوطه و ورود به صفحه جدید، در پایین صفحه روی گزینه “آزمون دوره ایمنی و بهداشت کار برای کارگران تحت پوشش پیمانکاران” را انتخاب و کلیک می کنید. (باتوجه به نوع دوره مربوطه، عنوان دوره هم تغییر خواهد کرد. در اینجا دوره کارگری مثال شده است.)

ثبت نام دوره های hseدر تهران- دوره عمومی ایمنی و بهداشت کار
دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار - مرکز سلامت محیط کار

گام چهارم:

با کلیک روی این قسمت، اطلاعات مربوط به امتحان نمایش داده می شود که با کلیک روی”آزمون دوره ایمنی و بهداشت کار برای کارگران تحت پوشش پیمانکاران “وارد صفحه جدید می شوید. بعد از مطالعه اطلاعات مربوط به امتحان با کلیک روی دکمه طوسی رنگ پایین صفحه با نام” ورود به آزمون” وارد صفحه امتحان و سوالات مربوطه خواهید شد.

دوره های ایمنی و بهداشت وزارت کار - بازار کار رشته ایمنی عمومی

گام پنجم:

و درنهایت بعد از انجام آزمون با تایید دو مرحله ای پایان آن، امتحان به پایان رسیده و می توانید از سامانه خارج شوید.

نکته: 24  ساعت بعد از آزمون، با ورود به سامانه kardan.mcls.gov.ir بعد از وارد کردن نام کاربری و پسورد، می توانید در تب “فراگیر” ، قسمت “دوره های من” وارد شده و گواهی دوره را دریافت نمایید. در صورت عدم مشاهده نمره بر روی دکمه همگام سازی کلیک نمایید.