بلاگ

ایمنی و بهداشت کار- ویژه کارگران پیمانکار

دوره ایمنی و بهداشت کار ویژه کارگران تحت پوشش پیمانکاران به مدت 8 ساعت آموزش می‌باشد که در 1 روز برگزار می گردد.

این دوره با گواهینامه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت کار و تحت نظارت اداره کل کار استان تهران با حضور مدرسین مورد تأیید ایشان انجام میگردد.

 

بر اساس آئین نامه آموزش ایمنی کارفرمایان، کارگران و کاراموزان وزارت کار، شرکت‌هایی که قصد اخذ گواهی نامه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاران را دارند، باید کلیه پرسنل تحت پوشش خود (دفتر مرکزی و پروژه‌های فعال، مطابق لیست بیمه تامین اجتماعی)  را در این دوره ثبت نام نمایند.

 

گذراندن این دوره توسط کلیه افراد لیست بیمه الزامی می‌باشد و کارفرما موظف است هزینه‌ ی آموزش کلیه نفرات خود را پرداخت نماید.

دوره ایمنی و بهداشت کار ویژه کارگران تحت پوشش پیمانکاران ، طی یک روز و به مدت ۸ ساعت با حضور اساتید مجرب و زیر نظر اداره کار استان در محل کارگاه و شرکت کارفرما یا در آموزشگاه های مورد تایید مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار (حداکثر ۳۰ نفر ) بصورت حضوری و با ظرفیت 60 نفر بصورت آنلاین برگزار می گردد.

یک هفته پس از اتمام دوره، آزمون آن بصورت آنلاین برگزار شده و نتایج آن در سامانه جامعه روابط کار به نشانی kardan.mcls.gov.ir اعلام می گردد.

نمونه گواهی آموزشی ایمنی و بهداشت کار ویژه کارفرمایان پیمانکار

دانلود فایل
دانلود فایل

پسورد فایل :

محل نمایش فرم گزارش مشکل دانلود شما.

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام خسته نباشید خواستم تعداد4نفربعنوان کارگرپیمانکارو3نفرباعنوان مدیردردوره صلاحیت ایمنی پیمانکاران ثبت نام نمایو لطفاراهنمائی فرمائید

    • باسلام و احترام
      برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-86074489 و یا شماره همراه 09357985571 تماس حاصل فرمایید.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید